×

Krótko o nas

Priorytetowym celem firmy POLIMER Sp. z o.o. jest stałe spełnianie wymagań klientów poprzez osiągnięcie i utrzymanie wysokiego poziomu jakości i logistyki w zakresie produkcji granulatów PVC oraz wyrobów wytłaczanych z PVC i PE wraz z dostawą do klienta.

Narzędziownia

section-c55c733
POLIMER
POLIMER SP. Z O.O.

Własna narzędziownia

Projektujemy, wykonujemy narzędzia według wytycznych klienta, a także wg. naszego, autorskiego pomysłu, pozwalające produkować różne wyroby o skomplikowanych kształtach, wielkości od kilku do kilkuset mm.

Firma POLIMER Sp. z o.o. poza swą podstawową działalnością zajmuje się również projektowaniem i konstruowaniem narzędzi, służących do przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wytłaczania. Szczególnie polecamy Państwa uwadze szeroką gamę głowic i kalibratorów,
wykorzystywanych do formowania rur oraz profili o różnych kształtach.

Często są to narzędzia i oprzyrządowanie niestandardowe, produkowane ze specjalnych materiałów konstrukcyjnych, dobranych do rodzaju wytłaczanego tworzywa.

//polimer.home.pl/wp-content/uploads/2023/09/loader-1.png //polimer.home.pl/wp-content/uploads/2023/09/granulat1.png //polimer.home.pl/wp-content/uploads/2020/11/logo-bg.png
https://polimer.home.pl/wp-content/uploads/2023/11/narzedziownia-PP-1600x1000.jpg
section-d9d20f9

Nasi wykwalifikowani pracownicy służą pomocą w zakresie szeroko pojętego doradztwa technicznego i doborze odpowiedniego narzędzia, a także dodatkowego oprzyrządowania dla Państwa potrzeb.
Naszym podstawowym celem jest zadowolenie Klientów z proponowanych rozwiązań.

section-8b3e84a
Polimer Sp. z o.o.

Nasza oferta

bg-image
Narzędziownia

Projektujemy, wykonujemy narzędzia według wytycznych klienta, a także wg. naszego, autorskiego
pomysłu...

Czytaj więcej

section-e1503db
Masz pytania?

Napisz do nas

Nasz dział handlowy oraz projektowy z chęcią pomoże znaleźć dla Ciebie idealne rozwiązanie. Pozostaw nam swój kontakt a oddzwonimy do Ciebie jeszcze tego samego dnia.